تیزر دوره آنلاین حرفه ای طراحی تمرین

پردیس فناوری کیش _ دپارتمان ورزشی ؛

یکی از مهمترین فاکتورهای مربیگری در فوتبال مدرن، نحوه برنامه ریزی جلسات  تهیه طرح درس و بطور کلی اصول طراحی تمرین بر اساس شاخص‌های هر گروه سنی می‌باشد. مربیان با استفاده از این مهم می‌توانند در هر سطحی که فعالیت می‌کنند چه در بخش آموزشی مدارس فوتبال و چه در لیگهای حرفه‌ای، توانایی‌ها و مهارتهای بازیکنان خود را ارتقا داده و آماده رقابت کنند.

دوره حرفه‌ای طراحی تمرین ویژه مربیان و علاقه‌مندان به مربیگری تدارک دیده شده است تا شرکت کنندگان با استفاده از شیوه‌های مدرن در طراحی تمرین آشنا شوند و بطور کاربردی تمامی مفاهیم لازم را بیاموزند.

تکرار مهارت بهترین راه برای وادار کردن بازیکنان خود را به انجام بهتر است. دانستن اینکه که چگونه از بهترین فرصت خود استفاده کنند یک بازکن خوب هرچه بیشتر تمرین کد بهتر موقعیت سازی میکند و میتواند تصمیم بگیرد.

اکثریت مربیان موفق فوتبال یک ویژگی بسیار مهم را به اشتراک می گذارند. آنها در رویکرد خود برای تمرین برنامه ریزی به شدت سازمان یافته و روش مند هستند. فوتبال یکی از چالش برانگیزترین ورزش ها برای مربیگری است زیرا موقعیت ها، مهارت ها و بازی های مختلف زیادی وجود دارد که باید در طول یک تمرین روی آن کار شود.

داشتن یک طرح سازمان یافته و ساخت یافته به شما اجازه می دهد تا بیشترین مقدار مواد را در زمان اختصاص داده شده خود را پوشش دهد. موثرترین ساختار تمرین فوتبال شامل تقسیم زمان به بلوک های آموزشی ساخت یافته است.

ثبت نام در
www.portal.kishtech.ir

ثبت نام در
www.portal.kishtech.ir


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶        ۰۲۱۶۶۹۱۹۶۶۳             ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲             ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی ، بعد از بلوار کشاورز پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

ثبت نام از طریق سایت زیر 

www.portal.kishtech.ir

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام kishtech@ 

 اینستاگرام     rahyaranlms           kishtech.ir

لینکدین www.linkedin.com