آموزش آنلاین طراحی پایه

آموزش آنلاین طراحی پایه

(حجم پردازی ، طبیعت بی جان ، تندیس ، سایه و روشن)

این دوره به منظور آموزش طراحی پایه برای هر شخصی که بخواهد وارد حیطه نقاشی شود، به عنوان اولین گام برای شروع توصیه می شود. خوشبختانه امروزه هنر در کشور ما جایگاه خوبی پیدا کرده است. در این آموزش تلاش ما برآن بوده که مهارت لازم برای طراحی درست را با تکنیک های تجربی و اصول صحیح ارائه دهیم. بنابراین در اولین قدم یادگیری نقاشی، آموختن طراحی پایه ضروری است.

آموزش طراحی با مداد (آموزش طراحی پایه) یکی از اصول اولیه برای شناخت قوانین هنرهای تجسمی است. بنابراین در ابتدا با رویکرد طبیعت بی جان به آموزش تکنیک مداد و معرفی ابزار می پردازیم. پس از آن هنرجویان با مفاهیم اساسی و قوانین کادر، دید، احجام هندسی، رنگ در طراحی آشنا می شوند.

با آموختن تناسبات، تکنیک نور و انواع سایه روشن به طراحی تصویر، بافتو جنسیت می پردازند. نکته مثبت این آموزش این است که، تدریس و اجرای مرحله به مرحله (از نزدیک) یادگیری را برای مخاطب آسان کرده است. طراحی با مداد در ابتدا با محوریت شناخت ابزار و انتخاب درست و به موقع آن صورت می گیرد.

اما جالب است بدانید، اصول و قوانین آموزش طراحی با مداد برای تمام گرایش های هنری حیاتی و لازم است. یکی از این قوانین توجه به اصول طراحی سایه ها می باشد. سایه ها در طراحی به سه شکل هستند. سایه های محوی و لغزنده، سایه های هاشوری، سایه های متقاطع. در این دوره به آموزش هریک از این سایه ها پرداخته ایم. به طور خلاصه باید بدانید، هرکدام از اجزای این سایه ها وسایل مربوط به خود را نیاز دارد.

به طور مثال برای طراحی سایه های محوی و لغزنده شما به محو کن نیاز دارید. درحالیکه ممکن اسن این وسیله در طراحی دیگر سایه ها کاربردی نباشد.البته این درحالی است که بعضی اساتید هنر محو کن را وسیله مناسبی برای طراحی نمی دانند. استفاده از این وسیله به سلیقه طراح و میزان راحتی او بستگی دارد. تمام این اصول و قوانین با تکنیک های منحصر به فرد در آموزش های طراحی پایه در نظر گرفته شده است . امیدواریم که بهره کافی را از این آموزش ها ببرید.

ثبت نام آموزش آنلاین طراحی پایه

www.portal.kishtech.ir

ثبت نام آموزش آنلاین طراحی پایه

www.portal.kishtech.ir


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی نبش کوچه سرو پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

ثبت نام از طریق سایت زیر 

www.portal.kishtech.ir

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش : 

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام kishtech@ 

 اینستاگرام    kishtech.ir_             kishtech.ir          

لینکدین www.linkedin.com